tasmy pakowe

Dlaczego taśmy pakowe z FDC?

Taśmy pakowe produkujemy tylko z wysokiej jakości polipropylenu. To dlatego nasze taśmy są wytrzymałe, mocne i mają wysoką przyczepność dzięki klejowi akrylowemu.

Taśma pakowa z klejem kauczukowym, jednostronna stosowana jest do zaklejania kartonów oraz oklejania opakowań foliowych (w tym folii stretch). Dzięki najwyższej jakości parametrom, takim jak : rozciagliwość, kleistość emulsji oraz połysk nośnika idealnie nadaje się zabezpieczania nawet ciężkich ładunków, odporna jest także na wilgoć oraz przeznaczona jest do użytku w niskich temperaturach.

Taśmy pakowe, czyli taśmy do pakowania!

Nasze taśmy pakowe idealnie nadają się do do zabezpieczenia kartonów i paczek. Dzięki czemu Twoje przesyłki są bezpieczne, chronione, a towar w nienaruszonym stanie dociera do klienta. Nie musisz się martwić o zwroty, uszkodzenia, reklamacje. Taśmy pakowe chronią Twoje przesyłki, towary przed warunkami atmosferycznymi (przede wszystkim przez wilgocią), przed zanieczyszczeniami. Taśmy pakowe to niezbędne narzędzie dla magazynu wysyłkowego, biura czy do domu.

Rodzaje i wymiary taśm

W ofercie bez opłat posiadamy taśmy: transparent, brąz, białe. W wymiarach podanych w poniższej tabelce.

Szerokość Długość
38mm 40m
38mm 50m
38mm 60m
48mm 40m
48mm 50m
48mm 53m
48mm 60m
48mm 66m
48mm 150m
50mm 50m
50mm 60m
50mm 66m
50mm 150m

 

Po pracy, czyli taśmy są cool!